Yükleniyor...
Haber

Yedek Parça Seçimi

Yedek Parça Seçimi

Yedek parça seçiminde dikkat edilecek hususların en başında; alacağınız yedek parçanın aracınıza uygun olduğunun tespiti ve alacağınız parçanın kalitesi gelmektedir.

Son dönemde Japo Kore üretimi araçların yedek parçalarının ithalatında Tayvan ön plana çıkmakla birlikte üretilen ürünlerin kalitesi göze çarpmaktadır.

Biz firma olarak Yan Sanayi tabir edilen ürünlerin stok ve satışında ithal edilen yedek parçaların üretim kalitesi ve müşterilerden gelen geri dönüşleri birlikte değerlendirerek daha memnun bir müşteri kitlesi hedeflemekteyiz.

Oto yedek parça sektöründe hizmet veren bir çok firma bu anlayışı benimsemekte ancak gerek bilgi birikimi gerek müşteri odaklı firma anlayışı ile bir adım önde olduğumuzu gururla ifade ediyoruz.Özellikle uzaktan mesafeli satışların,e-ticaretin yaygınlaşmasıyla artan güveni suistimal vakıa'ları sektörde müşteri firma ilişkilerindeki güven duygusunu zedelemektedir.Bu tarz olumsuzlukların yaşanmaması için piyasa değerinin altında fiyatlara itibar etmeyiniz.

Sosyal Medyada Paylaş:

Facebook'da Biz


HİZMETLERİMİZ VEYA ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

Whatsapp 0555 170 90 48