Yükleniyor...
Haber

Amortsör Hakkında

Amortsör Hakkında

Amortsör

 

Amortsörler araçların ağırlığını taşımakta olan helezyon yaylarının sallanmasını salınmasını kısıtlayan konforlu sürüş yapmanızı saglayan yedek parçalardır. Helezyonlar bozuk engebeli olan yollarda fazla sallandığı için güvenli sürüşü tehdit etmektedir. Araçlarınızın amortsörleri doğru çalışmadığında konforlu sürüş gerçekleştiremezsiniz.

 

Amortsör Değişimi

 

Araçlarınızın Amortsörlerini her 30 bin km de bir servislerde kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Eğer sorun görülüyorsa amortsörlerinizi muhakkak değiştirmeniz gerekmektedir. Bazı zamanlarda araçlarınızın amortsörlerinin değişip değişmeyecegini anlayamazsınız bu durumlarda aracınız eğer virajlar da savurma sarsılma ve çukurlarda ses yapması fren yapıldığında aracın ön kısmının çok fazla inip kalkmasından lastiklerinin ömrünü azaltmasından anlayabilirsiniz. Aracınızın amortsörlerini değişirken çift değiştirmeye özen gösteriniz. 

 Sürüş güvenliğiniz için amortsörlerinizi değiştirmeyi aksatmayın.

 

Firmamızda hyundai ön ve arka amortsör toyota ön ve arka amortsör nissan ön ve arka amortsör mitsubishi ön ve arka amortsör mazda ön ve arka amortsör honda ön ve arka amortsör daihatsu ön ve arka amortsör daewoo ön ve arka amortsör proton ön ve arka amortsör tata ön ve arka amortsör suzuki ön ve arka amortsör ve tüm amortsör takozları amortsör bilyaları mevcuttur. 7/24 tüm Türkiyeye kargo ile gönderim sağlamaktayız.

 

 

 

enuygunyedekparca.com

Sosyal Medyada Paylaş:

Facebook'da Biz


HİZMETLERİMİZ VEYA ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

Whatsapp 0555 170 90 48